Monter mebli kuchennych i biurowych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

różne regiony, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: różne regiony

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 15

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku:

MONTER MEBLI KUCHENNYCH I BIUROWYCH
( także do przyuczenia )

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni kontakt z klientem w ramach prowadzonych prac;
- Dostawa i montaż mebli u klienta;
- Instalacja urządzeń kuchennych;
- Drobne prace przygotowawcze i instalatorskie;
- Prowadzenie dokumentacji dot. przeprowadzonych prac (w razie zapotrzebowania).

Wymagania:

- Doświadczenie na w/w stanowisku;
- Wykształcenie zawodowe jako stolarz meblowy będzie dodatkowym atutem;
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
- Zdolności manualne;
- Zaangażowanie i staranność;
- Dobra kondycja fizyczna;
- Prawo jazdy kat. B;
- Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;
Niemiecką stawkę godzinową uzależnioną od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
Pomoc w ubieganiu się o zasiłek rodzinny (kindergeld) oraz zwrot podatku;
Zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez Pracodawcę;
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.