Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją zautomatyzowanych urządzeń przeznaczonych do logistyki i automatyzacji w przemyśle , poszukujemy na stanowisko

monter maszyn

Nr ref.: 36847
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:
  • montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny
  • kontrola jakości wykonanej pracy
  • wykonywanie poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne (mile widziane mechanika i budowa maszyn, elektronika)
  • ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń
  • dobra umiejętność czytania  rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • świadomość jakości produktu
  • wysoka kultura pracy

Oferta:
  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)