Monter maszyn/wdrażanie maszyn przemysłowych (Belgia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, z przemysłu elektronicznego, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Wdrażanie maszyn u klienta ( firma produkuje gotowe systemy automatyki do produkcji, testowania i obróbki płytek obwodów drukowanych oraz do montażu końcowego)

Montaż mechaniczny maszyn na podstawie rysunków technicznych

Podłączanie szaf elektrycznych

Debugowanie sprzętu

Diagnozowanie niesprawności i usterekPo okresie szkolenia - instalacje i rozruch u klientów

Wymagania:

Wiedza z zakresu elektromechaniki, mechaniki, elektryki

Doświadczenie w inżynierii mechanicznej będzie dużym plusem

Dobra znajomość oprogramowania (Windows, ...)

Dobra znajomość języka angielskiego

Chęć do podróży w pracy

Znajomość środowiska PLC

Elastyczność w pracy

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: nawet do  17,00 € brutto na godzinę + €7/dziennie kupon żywnościowy

W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień

Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

Zasiłek rodzinny na każde dziecko

Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.