Monter konstrukcji stalowych

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Inżynieria

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • przygotowanie do sczepiania i sczepianie konstrukcji stalowych;

Oczekujemy:

  • podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG 135 lub MAG136;
  • doświadczenie w sczepianiu ciężkich konstrukcji stalowych;
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • doświadczenie w korygowaniu konstrukcji po spawaniu (obsługa palnika);
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, wynagrodzenie zasadnicze oraz premię;
  • dojazdy busami pracowniczymi;
  • pakiety socjalne;