Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko

monter konstrukcji stalowych

Nr ref.: 29041
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarżysko - Kamienna

Zakres obowiązków:
  •  montowanie elementów konstrukcji zgodnie z rysunkiem technicznym
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • wykonywanie prac przygotowawczych
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  •  praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy przy montażu konstrukcji stalowych
  • mile widziana umiejętność szlifowania
  • mile widziane uprawnienia do obsługi palnika acetylenowego
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • mile widziana umiejętność obsługi wiertarki
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferta:
  •  zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)