Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

 Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Francja (okolice Paryża)

Zadania:

  • montaż konstrukcji stalowych według rysunku technicznego,
  • prace na wysokości.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem oraz opieka na miejscu.

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy we Francji,
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego - mile widziana,
  • własny samochód do wyjazdu - mile widziane,
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność za powierzone działania.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie