Monter konstrukcji stalowych

Zekon Sp. z o.o.

41-700 Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko składacz/monter konstrukcji stalowych.
Oferujemy stałą pracę w systemie zmianowym oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Po okresie próbnym umowa na czas określony, a docelowo stałe zatrudnienie

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie w zawodzie,
- umiejętność cięcia tlenowego,
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi z poziomu "0"

Prezentacja firmy

Firma Zekon Sp. z o.o. powstała w 2007 roku. Głównym udziałowcem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis