monter konstrukcji stalowych z umiejętnością spawania metodą 141 (stal nierdzewna)

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI sp. z o.o. jest agencją pracy (certyfikat 3455), zajmującą się rekrutacją fachowców do pracy zagranicą, między innymi w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego Klienta (agencji pracy tymczasowej) poszukujemy kandydatów na stanowisko montera konstrukcji stalowych z umiejętnością spawania metodą 141.

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia w spawaniu metodą141 T (stal nierdzewna),
- doświadczenie w montażu (praca z rysunkiem technicznym),
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni od daty zaakceptowania kandydatury.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis