MONTER KONSTRUKCJI STALOWCYCH

Indmont sp. z o.o. sp. k.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Indmont sp. z o.o. S.K. poszukuje kandydatów na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH.

Wymagania:

- podstawowa wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych,

- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność czytania rysunków technicznych,

- umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac montażowych,

- praca palnikiem (mile widziane),

- podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG,

- mile widziana znajomość języka niemieckiego,

- brak nałogów.

Oferujemy:

- pracę na hali na długi okres czasu,

- umowę o pracę,

- transport na kontrakt (praca w Niemczech),

- zakwaterowanie,

- odzież roboczą,

- pracę na długoterminowych kontraktach również zimą,

- możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

- warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” na podany adres e-mail.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Indmont jest leaderem w branży przemysłu ciężkiego, prowadzi własn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji