Monter konstrukcji metalowych

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
• montaż konstrukcji metalowych według rysunku technicznego
• montowanie hal, budynków, wykonywanie rusztowań do robót budowlanych
• łączenie elementów konstrukcji za pomocą nitowania, skręcania lub spawania
• obsługa wózka widłowego

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• uprawnienia na wózek widłowy
• umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych
• mile widziana znajomość j. francuskiego

Oferta:
• umowa o pracę tymczasową na pełny etat
• dodatek za znajomość j. francuskiego
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zakwaterowanie GRATIS
• możliwość wyjazdu w ekipie (3 osoby)
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• możliwość rozwoju zawodowego na kolejnych projektach

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.