MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH we Francji

Work Service Express

Francja, Alzacja , zagranica

Miejsce pracy: Francja, Alzacja

Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 850 euro netto miesięcznie

Miejsce pracy: Francja

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH Monterów konstrukcji metalowych

KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Obowiązki:
• Montaż elementów więźb dachowych i konstrukcji metalowych
• Praca na hali produkcyjnej
• Szczepianie
• Szlifowanie
• Przebijanie otworów

Wymagania:
Masz udokumentowane, wieloletnie doświadczenie jako Monter?
Świetnie czytasz rysunek techniczny?
Pracowałeś na kontraktach zagranicznych?
Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań- JESTEŚ NAM POTRZEBNY!

Oferta:
• MOŻLIWOŚĆ WYPRACOWANIA NADGODZIN.
• Zakwaterowanie GRATIS
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Mieszkanie w pobliżu miejsca pracy
• Premia końca misji 10% wynagrodzenia
• DODATEK za znajomość języka francuskiego
• Umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS - OD 4055 PLN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
• Wynagrodzenie wypłacane na czas ( w EUR lub PLN, wedle preferencji pracownika )
• Opiekę koordynatora na miejscu oddelegowania
• Opiekę rzecznika pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok 1 850 euro netto miesięcznie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV
Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.