Monter Konstrukcji do Francji, praca na warsztacie ( zarobki od 8000,00 zł netto)

Personal Expert Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

• praca na warsztacie,

• składanie/montowanie konstrukcji stalowych w zakładzie przemysłowym, produkującym  elementy maszyn dla lotnictwa, wojska, NASA

• miejscowe spawanie,

• składanie elementów do spawania (duże i małe konstrukcje) na podstawie rysunku technicznego

  • podstawowa komunikacja w j.francuskim ( będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

-zarobki od 11-12.00 Euro/netto za godz.,

-zapewnione i opłacone zakwaterowanie oraz transport na miejscu  (!)

-umowa o pracę, ubezpieczenie,

- nadgodziny dostępne,

-zorganizowany dojazd do Francji,

- odbiór i wsparcie polskiego koordynatora na terenie Francji

• rozpoczęcie pracy - I poł. stycznia 2017

Wymagania

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

• min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• referencje pisemne lub ustne od byłych pracodawców ( od przełożonego, brygadzisty)

•znajomość języka angielskiego/francuskiego (będzie dodatkowym atutem)

• dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • prawojazdy kat. B
  • prawojazdy kat. C ( mile widziane ale nie obowiązkowe)

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
od 3 do 12 miesięcy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opłacone zakwaterowanie oraz transport na terenie Francji
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie