Monter konstrukcji aluminiowych

ADK Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Od: ADK Sp. z o.o
Miejsce pracy: Holandia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - HOLANDIA

Obowiązki :

-specjalizacja w montażu instalacji elektrycznych i/lub naprawie i obsłudze urządzeń elektrycznych

wykonywanie prac jak i rozwiązywanie problemów

komunikowanie się z przełożonymi w trakcie wykonywania zadań

posiadanie certyfikatu VCA przed rozpoczęciem pracy – organizowane przez pracodawcę jeżeli się nie posiada

Wymagania

Ukończona szkoła w kierunku potwierdzona odpowiednimi świadectwami

prawo jazdy kat. B

znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

zarobki: 11,50-13,00 € Brutto/godz + dodatki – ok. 1600-2000 € netto na miesiąc

zakwaterowanie organizuje i płaci pracodawca

płatny urlop

kilometrówka

ubezpieczenie zdrowotne (HollandZorg)

możliwość pracy w nadgodzinach – płatne 50% powyżej 40 godzin w tygodniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.