Monter kolejowej sieci trakcyjnej / elektromonter

Zakład Robót Komunikacyjnych – DOM w Poznaniu Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: kontrakty realizowane na terenie kraju

Opis stanowiska:

  • prace związane z budową i utrzymaniem kolejowej sieci trakcyjnej;
  • praca w delegacji.

Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o specjalności elektrycznej lub pokrewnej;
  • mile widziane uprawnienia SEP;
  • mile widziane: prawo kierowania pociągiem sieciowym (licencja maszynisty), uprawnienia kierownika pociągu gospodarczego i roboczego;
  • doświadczenie przy pracach związanych z budową/utrzymaniem sieci trakcyjnej kolejowej lub tramwajowej;
  • znajomość branży kolejowej w szczególności instrukcji z zakresu ruchu kolejowego;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w torach czynnych i na wysokości pow. 3 m;
  • sumienność, dokładność i odpowiedzialne podejście do pracy;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce;
  • pracę przy ciekawych projektach;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju umiejętności (szkolenia);
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych;
  • program sportowo – rekreacyjny;
  • pakiet medyczny;
  • ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zakwaterowanie w okolicach budowy.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • dokumenty potwierdzające posiadane uprawnienia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasza Spółka działa na terenie całej Polski.Zatrudniamy najlepszych fach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna