Monter kanałów wentylacyjnych

Ariflex B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Artiflex jest holenderską agencją pracy, która zajmuje się rekrutacją pracowników na terenie całej Holandii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz współpracujemy z wieloma renomowanymi zakładami pracy na terenie całej Holandii.

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko Monter kanałów wentylacyjnych

WYMAGANIA:

  • Umiejętność montażu elementów wentylacji (kanałów, wyciągów prostokątnych i owalnych)
  • Certyfikaty VCA lub SCC
  • Znajomość jednego z języków: angielski/holenderski/niemiecki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w zawodzie na obiektach przemysłowych, stoczniach
  • CV - warunek konieczny
  • Sofi nummer

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • opiekę polskich pracowników
  • prace w zaufanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień wraz z dodatkami (wakacyjne, urlopowe)
  • możliwość pracy na długoterminowych projektach
  • w razie konieczności zapewniamy firmowe mieszkanie, samochód, ubezpieczenie zdrowotne

Prezentacja firmy

Artiflex to firma storzona przez ludzi dla ludzi. Dzieki temu nasza firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne