Randstad Polska Sp. z o.o., lider branży pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

monter/-ka

Nr ref.: 33203
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Końskie

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności produkcyjnych i montażowych
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • realizowanie poleceń przełożonych

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • tężyzna fizyczna
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferta:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony
  • terminowa wypłata wynagrodzenia
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • możliwość dodatkowego pakietu ubezpieczeń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)