Monter/ka - Operator/ka! Produkcja! Będzin!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Będzin

Zadania:

  • Łatwa praca na montażu mniejszych i większych elementów RTV/AGD/motoryzacyjnych - nie wymagamy doświadczenia
  • Kontrola jakości części

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Sumienność i rzetelność

Szukasz pracy?
To jest praca dla Ciebie!

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe przeszkolenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już 2900zł brutto - zawsze na czas!
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Premię frekwencyjno-jakościową
  • Dodatki za pracę nocną oraz pracę stojącą
  • Poszerzanie kwalifikacji zawodowych
  • Klimatyzowana hala produkcyjna
  • Bus pracowniczy z Dąbrowy Górniczej i z Kazimierza Górniczego
  • 30 minut płatnej przerwy, wliczonej w czas pracy
  • Kartę sportowa OK System
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystniejszych warunkach w PZU

Poleć nas znajomym!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SZUKASZ PRACY? ZADZWOŃ 723-190-119

WYŚLIJ SMS o treści: PRACA - ODDZWONIMY!

Numer referencyjny: JEL/09/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.