monter/ka konstrukcji samochodowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

  Dla naszego Klienta, dużej firmy branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 34683
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków:
  • montowanie elementów według rysunku technicznego (branża automotive)
  • kontrola jakości
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego

Oczekiwania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych na podstawie rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w zmianach

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • zatrudnienie od zaraz
  • terminowa wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość stałego zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)