monter/-ka elementów samochodowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

 Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr ref.: 36116
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

- montaż drobnych elementów samochodowych

-proste prace manualne

-współpraca z pozostałymi działami

Oczekiwania:

-zdolności manualne

-mile widziane doświadczenie na produkcji

-wysoka motywacja do pracy

- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferta:

 - zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową, możliwość stałego zatrudnienia

-praca w systemie dwuzmianowym

- praca od poniedziałku do piątku

-krótki termin rozpoczęcia pracy

-dofinansowanie do punktów żywieniowych na terenie firmy (obecne stołówki zakładowe, punkty spożywcze)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)