Opis stanowiska pracy

 T-work International Sp z o.o. jest Agencją Zatrudnienia o numerze wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 20369.

Poszukujemy monterów izolacji z doświadczeniem. Obowiązkiem pracownika będzie montaż oraz demontaż izolacji zimno oraz ciepłoochronnej na obiektach przemysłowych na wielu projektach w Holandii i Belgii. Pracownik musi mieć doświadczenie z izolacjami typu armaflex, foamglas lub wełna mineralna.

Oferujemy:

  • Legalna praca na terenie Holandii i Belgii
  • Praca w renomowanej międzynarodowej firmie
  • 480-540 euro za podstawowe 40 godzin pracy w tygodniu
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Możliwość nadgodzin

Wymagania:

  • Dwa lata doświadczenia w zawodzie
  • Certyfikat VCA/SCC
  • Atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • Znajomość języka angielskiego , niemieckiego lub niderlandzkiego

Prosimy o dopisanie w CV nastepującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez T-work International Sp z o.o. dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm."

Prezentacja firmy

T-work International Sp z o.o. to firma świadcząca usługi z zakresu Huma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna