Monter izolacji termicznych/blacharz

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Montaż izolacji termicznych oraz montaż płaszczy aluminiowych w budynkach biurowych i przemysłowych.

Izolacja rur ciepłej wody i centralnego ogrzewania, rur wodociągowych, kanalizacyjnych, oraz kanałów wentylacyjnych. Montaż płaszczy aluminiowych (lub PVC) na rurach, kolektorach i kanałach wentylacyjnych.

Prezentacja firmy

Podwykonawca instalacji grzewczych i sanitarnych na terenie Belgii od 15 lat

Wymagania

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
- doświadczenie w izolacji instalacji c.o.i wod-kan skalną wełną mineralną i elastyczną pianką na bazie syntetycznego kauczuku (armaflex).
- doświadczenie w izolacji kanałów wentylacyjnych wełną mineralną i elastyczną pianką na bazie syntetycznego kauczuku.
- konieczne doświadczenie w obróbkach w PVC lub w aluminium
- dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
samodzielność
-Własny środek transportu na dojazd na budowy jako warunek konieczny (zwrot kosztów za przejazdy)

Firma zajmuje się instalacjami sanitarnymi i grzewczymi jako podw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcd + zwrot za km + nadgodziny + premia PDOK Belgijska wynagrodzenie ok 2000 euro
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie