Monter izolacji przemysłowych

Procogaz HVAC Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy monterów izolacji przemysłowych (własna działalność gospodarcza) do pracy na terenie Niemiec. Wymagane doświadczenie w montażu blach na izolacji rurociągów, kanałów wentylacyjnych i powierzchni płaskich. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego. Wynagrodzenie 11 euro za godzinę

Prezentacja firmy

Nasi ludzie wykonują prace montażowe w zakresie instalacji sanita... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne