Monter izolacji przemysłowych Belgia, Holandia

GRUPACON Sp. z o.o.

00-511 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Belgia, Holandia
GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Zakres obowiązków:
• montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
• przygotowanie prac okładzinowych
• umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych
• ciągłe pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z izolacjami przemysłowymi
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowej
• umiejętność pracy w zespole, planowania oraz dobrej organizacji pracy, motywacja i chęć do pracy, uczciwość
• stabilność, rzetelność i obowiązkowość, zaangażowanie oraz dokładność
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
• prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• ubezpieczenie
• nieodpłatne zakwaterowanie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Całoroczna
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1 000PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie