Monter izolacji przemysłowej ze znajomością języka angielskiego / niemieckiego

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o.

Rotterdam, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na montażu izolacji termicznej na rurociągach, kotłach, zbiornikach w rafineriach, elektrociepłowniach, zakładach chemicznych.

Oferujemy :

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- mieszkanie i transport w Holandii lub Belgii;

- opiekę polskich kordynatorów ;

- pracę na największych projektach w Holandii I Belgii;

Wymagania

minimum 3 lata doświadczenia w izolacjach na obiektach przemysłowych tj. elektrowniach, rafineriach,  stoczniach,

- znajomość rysunku technicznego,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodna komunikację

- mile widziane VCA,

- mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii lub Belgii potwierdzone referencjami

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie