Monter izolacji/ Blacharz

GRUPACON Sp. z o.o.

Dordrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie. GRUPACON Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia pod numerem 11.246
MONTER IZOLACJI
Miejsce pracy: Belgia, Holandia

Zakres obowiązków:
• montaż i demontaż izolacji na obiektach przemysłowych
• przygotowanie prac okładzinowych
• umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejetności
• ubezpieczenie
• nieodpłatne zakwaterowanie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
UWAGA! Na dokumentach CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowej
• umiejętność pracy w zespole, planowania oraz dobrej organizacji pracy, motywacja i chęć do pracy, uczciwość
• stabilność, rzetelność i obowiązkowość, zaangażowanie oraz dokładność
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
• prawo jazdy kat. B mile widziane
• własne narzędzia

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne