Monter izolacji/blacharz na statku w Holandii

GVI Isolatietechniek V.O.F.

5804VJ VENRAY, zagranica

Opis stanowiska pracy

GVI Isolatietechniek jest renomowana firma, która ma już ponad 15 lat doświadczenia w izolowaniu. Aktualnie poszukujemy monterów izolacji z doświadczeniem w montażu izolacji na statku, do portu w Rotterdamie.

Oferujemy:
Umowę na holenderskich warunkach.
Pracę dla renomowanej holenderskiej firmy.
Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.
Atrakcyjne zarobki.
Zwrot za dojazd do pracy własnym transportem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim(ewentualnie niemieckim, holenderskim), te w języku polskim będą rozpatrywane, jako ostatnie
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe min. 2 lata, jako monter izolacji wraz z oblachowaniem.
Znajomość języka angielskiego / niderlandzkiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Certyfikat SCC/VCA.
Komplet własnych narzędzi.
Dokładność i sumienność.
Własny transport będzie dużym atutem.

Prezentacja firmy

GVI Isolatietechniek jest renomowaną holenderską firmą, która ma ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie