Monter - instalatora pompy ciepła, wentylacja, klimatyzacja, C.O.

NTI Śląsk

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma NTI Śląsk poszukuje pracownika na stanowisko instalator urządzeń grzewczych. Miejsce pracy obszar województwa śląskiego

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B. (jako dodatkowy atut),
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, (jako dodatkowy atut),
- uprawnienia gazowe - dozór lub eksploatacja (jako dodatkowy atut),

NTI Śląsk
Myszkowice, UL. Wolności 23
42-595 SĄCZÓW

Prezentacja firmy

Firma ofertuje kompleksową obsługę sprzedaży, montażu i serwisu w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis