MONTER, INSTALATOR - systemy elektryczne i teletechniczne

Electrica Instalacje Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko instalatora systemów teletechnicznych, elektrycznych, SAP, CCTV, SSWiN, LAN. Dajemy możliwość zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju poprzez dodatkowe szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne u dostawców i partnerów.

Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i miłą atmosferę.

Zakres obowiązków

  • instalacja i konfiguracja Elektronicznych Systemów Zabezpieczeń ( SSWiN, SKD, CCTV IP, SAP),
  • instalacja okablowania strukturalnego (LAN),
  • układanie tras kablowych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • współtworzenie dokumentacji powykonawczych,
  • realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów,
  • programowanie systemów,
  • udział w szkoleniach.

Oferujemy

  • pracę w rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia branżowe,
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pełne wyposażenie w narzędzia pracy.

Wymagania

  • umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych i elektrycznych,
  • doświadczenie w montażu instalacji teletechnicznych i elektrycznych,
  • znajomość różnorodnych schematów teletechnicznych i elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość przynajmniej trzech z podanych systemów SSWiN, PPOŻ, CCTV IP, SKD, SAP,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń (projektowanie, instalacja, serwis),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych branżowych
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Firma Electrica Instalacje Sp. z o.o. działa w zakresie projektowania, w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Kontrola jakości