Monter, instalator systemów teletechnicznych Łódź, Sieradz, Warszawa

uruchomienia.eu Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy w branży instalatorskiej także bez doświadczenia - Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Warszawa i okolice!

Praca polega na instalacji okablowania i urządzeń systemów teletechnicznych takich jak: systemu automatyki pożarowej, nagłośnienia, kamery przemysłowe, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, sieci komputerowe i wielu innych.

Posiadamy duże doświadczenie w branży, dlatego umożliwiamy zatrudnienie osobom bez doświadczenia celem przyuczenia do pracy w zawodzie.

Zapewniamy dobre warunki prac, stabilność finansową, dowóz do miejsca pracy, opiekę medyczną, pakiety sportowe.

Praca w delegacji 5 dni w tygodniu ograniczona do województw łódzkiego i mazowieckiego.

Wymagania

- zdolności techniczne,
- sprawność manualna,
- brak nałogów,
- niekaralność.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w branży,
- prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Instalacje teletechniczne. <br/>Jesteśmy specjalistami w swojej branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna