MONTER/INSTALATOR SYSTEMÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

TILT

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowsiko monter / instalator systemów telekomunikacyjnych (praca na wysokości) w zakresie:

  • budowy i rozbudowy stacji bazowych
  • budowy i modyfikacji łączy radiowych
  • montaż okablowania strukturalnego

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (2000-4000zł)

Wymagania:

  • dyspozycyjność (wyjazdy w delegacje)
  • chęć zdobycia i rozszerzenia wiedzy w dziedzinie telekomunikacji
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B
  • solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na wysokości
  • doświadczenie w pracy związanej z instalacjami telekomunikacyjnymi i elektrycznymi
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy
  • uczciwe formy wynagrodzenia /system premiowy w zależności od zaangażowania
  • niezbędne narzędzia /materiały na stanowisku pracy
  • odzież robocza.

Praca w Gdańsku / 60 % czasu to delegacje w obrębie północnej Polski.

Formą zatrudnienia jest umowa zlecenie, (z perspektywą umowy o pracę ).

Prezentacja firmy

Firma działająca prężnie na rynku telekomunikacyjnych świadczy usługi dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kontrola jakości