MONTER INSTALACJI WODNYCH/GAZOWYCH/GRZEWCZYCH

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Graz , Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

- produkcja rurociągów, złącz rurowych oraz izolacji z różnych materiałów

- przeprowadzanie kontroli rurociągów pod względem spełnianej funkcji, wytrzymałości i szczelności

- montaż, konserwacja i kontrola urządzeń gazowych, maszyn do oczyszczania ścieków, bojlerów oraz urządzeń ciepłowniczych, chłodniczych i sanitarnych

- montaż i konserwacja urządzeń zabezpieczających i pomiarowych

- konsultacje z klientem dot. zagadnień technicznych

Oferujemy

- wynagrodzenie 2000€ netto miesięcznie ( bez nadgodzin )

- wynagrodzenie 2500-2800 € netto miesięcznie ( z nadgodzinami )

- zakwaterowanie opłacone za pracę w delegacji

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami austriackimi (13-sta i 14-sta pensja)

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

- doświadczenie w zawodzie hydraulik

- wykształcenie kierunkowe

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane / Preferowane

- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis