Monter instalacji wentylacyjnych

ESA Energy Services GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na terenie całych Niemiec na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • demontaż starych instalacji
  • izolacja przewodów wentylacyjnych
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • kontrola poprawności działania i uruchomienie instalacji
  • praca z rysunkiem technicznym
  • usuwanie bieżących usterek
  • terminowa realizacja etapów budowy

Oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe budowlane, spawacz, hydraulik
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez polską Agencję Zatrudnienia Intercon Sp. z o.o.
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych opłacane i organizowane przez pracodawcę
  • diety
  • wsparcie pracowników w języku polskim podczas całego kontraktu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ z podaniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ESA Energy Services GmbH oraz jej dział projektujący GFE Gesell... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne