Monter instalacji sieci oraz światłowodów (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy, Oberlungwitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy, Oberlungwitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdmuchiwanie instalacji do rur i mikrorurek
  • Pomiary ciśnienia i kalibracja instalacji
  • Montaż światłowodów i muf
  • Połączenia i pomiary
  • Sporządzanie dokumentacji oraz protokołów

OFERUJEMY:

  • Szerokie możliwości pracy w obszarze telefoni stacjonarnej
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz sprawiedliwe wynagrodzenie
  • Wdrożenie do pracy poprzez doświadczonych pracowników
  • Możliwość pracy w zaangażowanym, koleżeńskim i profesjonalnym zespole
  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku prac ziemnych / drogowych lub równoznaczne
  • Mile widziana znajomość dziedziny budownictwa ziemnego oraz/lub techniki włókna szklanego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zręczność manualna
  • Staranny, należyty i samodzielny sposób pracy
  • Nieograniczona zdolność do wykonywania montażu
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole

Z niecierpliwością oczekujemy na Państwa CV w języku niemieckim lub angielskim. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

MUGLER AG