Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych Hydraulików/Instalatorów instalacji wodnych, grzewczych i sanitarnych. Miejsce pracy Szwecja, Kiruna

Praca odbywa się 3-4 osbowych zespołach kierowanych przez brygadzistę.

Do podstawowych obowiązków należeć będzie:

  • Montaż instalacji wodnych, grzewczych i chłodniczych w takich pomieszczeniach jak toalety i prysznice
  • Montaż instalacji sanitarnych w obiekatch i halach basenowych: montaż rur na sufitach przy pomocy podnośnika, materiał rura PVC, typ DN350
  • Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • Długoterminowy kontrakt do 2023 roku
  • Szwedzką umowę o pracę
  • Pracę w systemie rotacyjnym 6/2, 10h dziennie, 6 dni w tygodniu
  • Stawka 250 SEK / godz (około 90 000 SEK brutto /rotację) + diety
  • Diety: pierwsze 3 miesiące w wysokości 240 SEK/dzień, poźniej 160 SEK/dzień
  • Zwrot kosztów podróży, tzw kilometrówka
  • Darmowe zakwaterowanie

Wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na danym stanowisku: 3-4 lata w montażu instalacji za pomocą złączy ciśnieniowych – warunek konieczny
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Kurs na zwyżki/podesty ruchome
  • Szkolenie BHP, PPOŻ
  • Komunkatyna znajomość j. angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna