Monter instalacji sanitarnych , klimatyzacji oraz chłodniczych

F.H.U. Dariusz Józkowicz

Paryż, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych samodzielnych instalatorów instalacji przemysłowych , klimatyzacji oraz chłodnictwa. Mile widziana umiejętność lutowania na lut twardy butle tlen acetylen. Znajomość rysunku technicznego .

Wymagania

Samodzielność , sumienność , pracowitość brak nałogów a zwłaszcza alkoholowych , znajomość rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

Firma działająca prężnie na rynku francuskim od roku czasu, poszu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
1-12 miesiecy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie