Monter Instalacji Przeciwpożarowych typu Sprinkler

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Lotaryngia, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lotaryngia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 8

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży montażu instalacji sanitarnych poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

- Przygotowanie elementów instalacji do montażu;

- Montaż instalacji przeciwpożarowych, tzw. Sprinklerów;

- Montaż instalacji przeciwpożarowych według projektów;

- Przeglądy i konserwacja elementów instalacji.

Wymagania:

- Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;

- Doświadczenie przy montażu instalacji sanitarnych (min. 3 lata);

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

- Mile widziana znajomość języka francuskiego;

- Mile widziane ekipy z własnym autem dyspozycyjnym na wyjazd

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.