Monter instalacji OZE

Levada Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o tobie:

Lubisz nowe technologie i nowoczesne rozwiązania, posiadasz wiedzę z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów, kotłów. Jesteś otwarty na szkolenia, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie. Jesteś samodzielny i zorganizowany, lubisz rozwiązywać problemy i pracować w zgranym zespole. Posiadasz prawo jazdy kategorii B. Jesteś otwarty na szkolenia i rozwój zawodowy. Masz wykształcenie min. zawodowe i chcesz nauczyć się pracy montera lub pracowałeś już jako monter i masz w tym doświadczenie.

Czym będziesz się zajmował:

Dołączysz do dużej firmy zajmującej się montażem pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji, kotłów gazowych i pelletowych, instalacji w nowych domach, wymian instalacji w starszych obiektach. Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie prac u klientów i uzgadnianie z nimi szczegółów montażowych. Będziesz pracować w ekipie 3 lub 4 osobowej.

Będziemy się starać:

Abyś został z nami na dłużej

Abyś rozwijał swoje kompetencje i umiejętności

Zapewniać szkolenie z nowych produktów i montażu instalacji

Dbać wspólnie o przyjazną atmosferę

Zapewnimy Ci:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Szkolenie pod okiem doświadczonych brygadzistów i kierowników robót.

Wymagania

Podstawowa wiedza o hydraulice i elektryce

Prawojazdy kat. B

Mile widziane doświadczenie w spawaniu gazowym

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis