monter instalacji odgromowych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa, numer w rejestrze 8148 poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

MONTER INSTALACJI ODGROMOWYCH

Oferujemy:

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie zajmującej się produkcją i montażem instalacji odgromowych na następujących warunkach:

- umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kilkunastoletnim stażem

- atrakcyjne warunki finansowe: 2700 zł netto + premia

- pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe oraz kartę Multisport

Istnieje możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- predyspozycje do pracy na wysokościach
- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
- dyspozycyjność
- dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych obowiązków
- umiejętność pracy w zespole
- silna motywacja do pracy
- odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji