Monter instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

DAR-KLIMA

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych osoby z doświadczeniem w branży.
Oczekujemy kontaktu od osób potrafiących samodzielnie wykonywać powierzone im zadania, sumiennych i uczciwych.
Do podstawowych obowiązków należą montaże splitów, multisplitów, systemów VRV, wentylatorów, central wentylacyjnych, kanałów wentylacyjnych, instalacji elektrycznej.
Praca na wysokości powyżej 3m.

Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Oferty nie zawierające podpisanej klauzuli nie będą rozpatrywane. Nadesłanych ofert nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w branży klimatyzacja/wentylacji min. 1 rok,
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
- prawo jazdy kat.B,
- mile widziane uprawnienia SEP, świadectwo kwalifikacji,
- podstawowa znajomości zagadnień elektroniki i automatyki,
- umiejętność czytania rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

Kompleksowe usługi montażowe i serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis