Monter instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych / Hydraulik

Carolina Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy do montażu/serwisu/naprawy urządzeń i układów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w lokalach użytkowych, biurach, restauracjach, halach itp.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Jesteśmy firma z branży klimatyzacyjnej, zajmujemy się zarówno projektowaniem klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania jak i montażem, serwisem i dystrybucją urządzeń klimatyzacyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie
  • prawo jazdy kat. B
  • uczciwość
  • rzetelność
  • punktualność
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,uprawnienia SEP

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową aranżacją powierzchni użytkowych począw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis