Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

KET Service sp. z o.o.

Zagłębie Rury, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy:

Monterów instalacji sanitarnych do pracy na kontraktach w Polsce i w Niemczech.

Do zadań należeć będzie:

1) wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową sieci komunalnych oraz montażem instalacji sanitarnych;

2) wykonywanie robót związanych z budową sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych oraz sieci i węzłów ciepłowniczych;

3) wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych;

4) wykonywanie robót związanych z konserwacją, naprawą i modernizacją sieci komunalnych oraz instalacji sanitarnych.

Wymagania

-montaż central i osprzętu
-system zaciskowy rur PRESTABO
-montaż grzejników
-montaż instalacji
-doświadczenie w pracy na danym stanowisku
-znajomość technologii stosowanych w branży
-zorganizowanie, rzetelność, lojalność
-znajomość rysunku technicznego
-znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

KET Service Sp. z o. o. <br/> <br/>Jesteśmy firmą zajmującą się komplek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie