Monter instalacji i urzadzen klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

QuickJobs.de - Personal Management

Düsseldorf, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego níemieckiego klienta poszukujemy monterow instalacji i urzadzen klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Region: Düsseldorf+cale Niemcy

Wymagania:
- zawod montera instalacji i urzadzen klimatyzacji i wentylacji albo kilkuletnie doswiadczenie w tym zawodzie
- komunikatywna znajomosc j. niemieckiego
- chec pracy rowniez na montazach
- umiejetnosc czytanie planu montazu

Obowiazki:
-kladzenie rur, zawieszanie urzadzen klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, montaze urzadzen klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zgodnie z rysunkiem
- wyjazdy na delegacje w zaleznosci od zlecen pracodawcy

Oferujemy:
- pierwszy tydzen pracy na zasadzie proby w celu ustalenia poziomu kwlifikacji (zakwaterowanie gratis) + wynagrodznie
- w przypadku zadowolenia pracodawcy, bedzie oferowana praca na czas nieokreslony na niemieckich warunkach
- placa w granicach od 10 -15,- € brutto, w zaleznosci od kwalifikacji pracownika,
- zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
- mozliwy dodatek do zakwaterowania w Düsseldorfie

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy dla polaków szukają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 700PLN - 10 080PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne