MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

ThoRo Sales Solutions

18055 Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Expert Jobs UG z siedzibą w Rostocku poszukuje MONTERA INSTALACJI I URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH- do pracy na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:

-optymalizacja parametrów chłodniczych
-usuwanie awarii chłodniczych
-montaż i budowa instalacji chłodniczych
-umiejętnośc budowy agregatów chłodniczych
-umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej
-brak przeciwskazań do pracy na wysokościach powyżej 3m.

Oferujemy:

-wysokie zarobki w oparciu o doswiadczenie i umiejetnosci

-tygodniowe zaliczki

-niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony,

-bezpieczne, stabilne zatrudnienie,

-rejestracje w niemieckiej kasie chorych

-pracę OD ZARAZ,

-płatny urlop,

-oplacone i gwarantowane zakwaterowanie,

-opiekę i pomoc polskiego pracownika

- premie za polecenie kolejnych osob do pracy

Osoby zainteresowane bardzo prosze o przesylanie aplikacji droga mailowa lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Polski pracownik odpowie na wszystkie Panstwa pytania.

Biuro czynne: od poniedziałku do piatku w godz. 8-17.

W razie pytań dotyczących oferty serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt telefoniczny.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (preferowane)

- gotowość do pracy zmianowej,

- dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

- gotowość także do samodzielnej pracy.

Prezentacja firmy

Firma ThoRo Sales Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracownik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie