Monter instalacji grzewczych, sanitarnych i klimatyzacji (praca od zaraz, cały etat)

Prestige Work s.r.o.

Niemcy, zagranica

Prestige Work s.r.o. Prestige Work s.r.o.
Prestigework s.r.o ist eine Personalagentur für Arbeitsvermittlung spezialisiert auf den deutschen Markt, die sehr eng mit ähnlich starken und stabilen Partnern zusammenarbeitet.Wir sind eine flexible, glaubwürdige und zuverlässige Firma, wobei wir bereits seit drei Jahren erfolgreich auf den ausländischen Arbeitsmärkten tätig sind. Deshalb können wir zuverlässige und langfristige Dienstleistungen im Handwerksbereich in Deutschland anbieten.

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

  • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych
  • Montaż rurociągów oraz instalacji centralnego ogrzewania
  • Konserwacja i naprawa sprzętu

Wymagania:

  • Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik instalacji przemysłowych
  • Doświadczenie zawodowe w ww. zakresach
  • Komunikatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Mile widziane prawo jazdy oraz własny środek komunikacji
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (od 11,83€ / godz + 45€/dzień) oraz premie świąteczne i wakacyjne
  • Stałą opiekę ze strony naszego zespołu
  • Miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • Przy odpowiednich kwalifikacjach możliwość wyższego wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub meilowy (wraz z CV).

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.