Monter instalacji elektrycznych

Bora Wentylacje Sp. z.o.o

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Bora Wentylacje Sp. z.o.o Bora Wentylacje Sp. z.o.o Bora Wentylacje Sp. z.o.o Bora Wentylacje Sp. z.o.o
Bora Instalacje to zespół młodych, dobrze przygotowanych specjalistów z zakresu branży sanitarnej. Jesteśmy entuzjastami nowoczesnych, efektywnych rozwiązań. Podnosimy wciąż swoje kwalifikacje by profesjonalnie wykonywać każde z powierzonych zadań.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie tras kablowych,
  • podłączanie urządzeń (wentylatory, siłowniki, panele sterujące)

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku
  • znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa elektronarzędzi
  • techniczne umiejętności montażowe
  • mile widziane uprawnienia UDT (suwnice, podesty ruchome, SEP)
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę