Monter instalacji elektrycznych (Elektryk)

onjobs Personalagentur GmbH

Niemcy, Freilassing, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka niemieckiego.

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach,
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych płacone ekstra do wypłaty,
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • regularne zaliczki,
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów + Extra Bonus
  • niemiecką umowę o prace,
  • regularną opiekę,
  • tygodniowe formy płatności,
  • zakwaterowanie ze sprzętem do gotowania, Internet, mieszkanie jednoosobowe,

Przedstawiciel kontaktowy w Polsce:

Tomasz Majsner

0048 663744679

Wir freuen uns auf eine lange und erfolgreiche Zusammenarbeit.

Zusammenarbeit! onjobs Personalagentur GmbH, D 83395

Freilassing, Ludwig-Zeller-Straße 43, www.onjobs.com

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, działamy głównie na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna