Monter instalacji - Brygadzista z językiem niemieckim

Budcon Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

BUDCON Sp. z o.o. jest spółką w branży budowlanej zatrudniającą specjalistów ds. instalacji HVAC przy projektach w sektorze publicznym i prywatnym w Niemczech.

Aktualnie pracujemy nad projektem modernizacji systemów grzewczych w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec. W związku z tym poszukujemy sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Główne zadania:

  • koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu monterów
  • wykonywanie pomiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac
  • opracowywanie harmonogramów postępu robót
  • sporządzanie dokumentacji i rozliczeń budowy
  • sporządzanie listy zapotrzebowania i planowanie dostaw materiałów
  • stała współpraca i kontakty z inwestorem oraz zespołem projektującym (w języku niemieckim)
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy
  • przeprowadzanie odbiorów robót jakościowo-ilościowych.

Wymagania

  • wymogiem jest dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie techniczne (budownictwo)
  • minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu robotami na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii i materiałów budowlanych
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, sumienność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na naszej stronie internetowej www.budcon.pl

Prezentacja firmy

BUDCON jest dynamicznie rozwijającą się spółką w branży budowlanej. Real... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna