Monter instalacji - atrakcyjne zarobki

Sieger Personaldienstleistungen GmbH

Niemcy, Stuttgart, zagranica

SIEGER Personaldienstleistungen
SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Monter instalacji wyciągowych spalin

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Stuttgart

Zadania:

  • Do obowiązków na w/w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z montażem systemów wyciągowych spalin u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją systemu

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, ślusarskich, elektrycznych
  • dobry stan zdrowia,
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie
  • sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • możliwość zakwaterowania
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • szkolenie przygotowujące
  • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim przez cały okres zatrudnienia
  • telefon służbowy, nowoczesne narzędzia i odzież roboczą
  • możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy