Monter i serwisant Bram i urządzeń przemysłowych

Staszyńska Bramy Magdalena Staszyńska

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma STASZYŃSKA BRAMY zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem bram segmentowych garażowych , przemysłowych jak i systemów przeładunkowych.

Firma STASZYŃSKA BRAMY aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko:
Monter i Serwisant bram i urządzeń przemysłowych
( woj.: dolnośląskie Dzierżoniów);

Do obowiązków nowego pracownika będzie należało:

Zakres obowiązków:
- wykonywanie montażu bram segmentowych garażowych, przemysłowych, rolowanych, drzwi i automatyki do bram
- serwisant bram
- serwisant napędów elektrycznych bram
- terminowa realizacja prowadzonych prac
- prace serwisowe, okresowe przeglądy, wykonywanie napraw
- udoskonalanie standardów obsługi serwisowej i montażowej
- praca w terenie
- prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji serwisowej wg obowiązującego systemu

Oferujemy:
- umowę o pracę / Umowę o pracę na czas nieokreślony (docelowo).
- program szkoleń
- wsparcie techniczne
- niezbędne narzędzia pracy
- wysokiej jakości urządzenia monterskie.
- wynagrodzenie podstawowe + premie adekwatne do wykonanej pracy i posiadanych kwalifikacji.
- ciekawą pracę i możliwość rozwoju osobistego.

Firma STASZYŃSKA zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, których profil zawodowy jest zgodny z preferencjami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie-zawodowe
- prawo jazdy kat."B".
- zmysł techniczny
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
- sumienność, dokładność, pracowitość
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętności organizacji czasu pracy
- praktyczna znajomość przepisów BHP, P.Poż itd.
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- dyspozycyjność
- zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma STASZYŃSKA BRAMY <br/>powstała i oparta jest na 14-letnim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie podstawowe + premie adekwatne do wykonanej pracy i posiadanych kwalifikacji.
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis