Monter HVAC (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji)

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia / Zwevezele, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia / Zwevezele

Zakres obowiązków:
- Prace przy montażu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania,
- podstawowe prace instalacji elektrycznej,
- realizacja różnego rodzaju projektów u klientów.

Wymagania:
- minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- doświadczenie w pracy na wysokościach,
- dobra kondycja fizyczna,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
- chęć współpracy na dłuższy czas.

Oferujemy:
- zakwaterowanie(gratis),
- ubezpieczenie (gratis),
- 9,5 euro netto/ h (+ rozliczona kilometrówka),
- nadgodziny nawet do 45 w tygodniu,
- opiekę polskiego koordynatora.